Čas na serveru 08:35:00

Zvěstování s draperií

Id: 291705

Zvěstování s draperií

  •  / Zvěstování s draperií / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 45 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1951x

Vyvolávací cena:
3 800

16 500