Čas na serveru 14:52:28

Zvěstování (s draperií)

Id: 354708

Zvěstování (s draperií)

  •  / Zvěstování (s draperií) / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr 44,5 x 42,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1933x

Vyvolávací cena:

19 500