Čas na serveru 02:02:14

Oldřich Blažíček
Dobývání brambor

Id: 414402

Dobývání brambor

  •  / Dobývání brambor / Oldřich Blažíček

olej/karton, rozměr cca 32 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2258x

Vyvolávací cena:

28 000