Čas na serveru 13:27:42

Oldřich Blažíček
Houbařský sen

Id: 101801

Houbařský sen

  •  / Houbařský sen / Oldřich Blažíček

olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, obraz bude uveden v autobiografii O. Blažíčka připravované na polovinu roku 2018

zobrazeno: 6167x

Vyvolávací cena:
15 000

135 000

Příhozy: 86