Čas na serveru 16:29:01

Oldřich Blažíček
Houbařský sen

Id: 101801

Houbařský sen

  •  / Houbařský sen / Oldřich Blažíček

olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 1038x

Vyvolávací cena:
15 000

60 000

2017,12-1,05,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu