Čas na serveru 12:38:45

Oldřich Blažíček
Kostelík

Id: 390003

Kostelík

  •  / Kostelík / Oldřich Blažíček

olej/karton, rozměr 31 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2528x

Vyvolávací cena:

94 000

Příhozy: 105