Čas na serveru 00:25:31

Oldřich Blažíček
Krajina v květu

Id: 155519

Krajina v květu

  •  / Krajina v květu / Oldřich Blažíček

olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. M. Zachaře, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 3401x

Vyvolávací cena:
12 000

70 000