Čas na serveru 05:53:46

Oldřich Blažíček
Kytice

Id: 170106

Kytice

  •  / Kytice / Oldřich Blažíček
  •  / Kytice / Oldřich Blažíček
  •  / Kytice / Oldřich Blažíček

olej/plátno/lepenka, rozměr 33 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 14265x

Vyvolávací cena:
10 000

77 000

Příhozy: 62