Čas na serveru 00:29:19

Oldřich Blažíček
Mezi roubenkami

Id: 106812

Mezi roubenkami

  •  / Mezi roubenkami / Oldřich Blažíček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,8 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 3858x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 49