Čas na serveru 12:18:37

Oldřich Blažíček
Na Císařské louce

Id: 415901

Na Císařské louce

  •  / Na Císařské louce / Oldřich Blažíček

olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 4065x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 58