Čas na serveru 09:11:44

Oldřich Blažíček
O žních

Id: 258906

O žních

  •  / O žních / Oldřich Blažíček

olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, citace: "předložený obraz O žních patří bezpochyby k těm nejlepším a nejzdařilejším Blažíčkovým krajinným záznamům"

zobrazeno: 12466x

Vyvolávací cena:
12 000

241 000

2020,08-1,31,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 56