Čas na serveru 06:18:08

Oldřich Blažíček
O žních

Id: 258906

O žních

  •  / O žních / Oldřich Blažíček

olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, citace: "předložený obraz O žních patří bezpochyby k těm nejlepším a nejzdařilejším Blažíčkovým krajinným záznamům"

zobrazeno: 13625x

Vyvolávací cena:
12 000

251 000

Příhozy: 58