Čas na serveru 00:17:28

Oldřich Blažíček
Odpočinek na kraji lesa

Id: 246704

Odpočinek na kraji lesa

  •  / Odpočinek na kraji lesa / Oldřich Blažíček

olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, dekorativně rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2339x

Vyvolávací cena:

50 000

Účastníci: 18

Příhozy: 59