Čas na serveru 11:03:51

Oldřich Blažíček
Okouni

Id: 307702

Okouni

  •  / Okouni / Oldřich Blažíček
  •  / Okouni / Oldřich Blažíček
  •  / Okouni / Oldřich Blažíček

olej/karton, rozměr 35 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 5058x

Vyvolávací cena:

31 000