Čas na serveru 12:38:06

Oldřich Blažíček
Pohled na vesničku

Id: 1031

Pohled na vesničku

  •  / Pohled na vesničku / Oldřich Blažíček

olej/tempera/karton, rozměr 37 x 42,5 cm, signováno vpravo dole O. Blažíček, datováno 38, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, původní stav

zobrazeno: 7650x

Vyvolávací cena:
38 000

40 000