Čas na serveru 00:39:32

Oldřich Blažíček
Roubenky v zimě

Id: 242801

Roubenky v zimě

  •  / Roubenky v zimě / Oldřich Blažíček

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 32,5 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, malba lokálně drobně poškozena, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 5311x

Vyvolávací cena:

66 000

Účastníci: 20

Příhozy: 76