Čas na serveru 11:45:14

Oldřich Blažíček
Studie k Procesí

Id: 14403

Studie k Procesí

  •  / Studie k Procesí / Oldřich Blažíček

olej/karton, rozměr 30 x 32,7 cm, signováno vlevo dole, datováno 1912, obraz v původním stavu, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2773x

Vyvolávací cena:

27 555