Čas na serveru 20:13:43

Oldřich Blažíček
Studie žní

Id: 216203

Studie žní

  •  / Studie žní / Oldřich Blažíček

malba/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek, obraz uveden v nové autobiografii autora viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 3600x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 71