Čas na serveru 19:52:48

Oldřich Blažíček
U moře

Id: 132114

U moře

  •  / U moře / Oldřich Blažíček
  •  / U moře / Oldřich Blažíček
  •  / U moře / Oldřich Blažíček

kombinovaná technika/karton, rozměr 31 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2296x

Vyvolávací cena:
11 000

43 000