Čas na serveru 18:49:47

Oldřich Blažíček
Z venkova

Id: 236102

Z venkova

  •  / Z venkova / Oldřich Blažíček

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 46,5 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 5209x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 50