Čas na serveru 23:47:41

Oldřich Blažíček
Z venkova

Id: 236102

Z venkova

  •  / Z venkova / Oldřich Blažíček

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 46,5 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 4457x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 50