Čas na serveru 00:18:09

Oldřich Blažíček
Zátiší na kuchyňském stole

Id: 298105

Zátiší na kuchyňském stole

  •  / Zátiší na kuchyňském stole / Oldřich Blažíček

olej/karton, rozměr 49,5 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 1692x

Vyvolávací cena:
8 000

46 000