Oldřich Blažíček
Zima na vsi
Id: 500502
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2386x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 000 Kč
2024,05-1,13,20,46,00
minimální příhoz 1 000 Kč