Čas na serveru 04:22:44

Oldřich Blažíček
Zima na vsi

Id: 500502

Zima na vsi

  •  / Zima na vsi / Oldřich Blažíček

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5067x

Vyvolávací cena:
15 000

130 000