Čas na serveru 10:28:14

Oldřich Cihelka
Koníčkování

Id: 57004

Koníčkování

  •  / Koníčkování / Oldřich Cihelka

akvarel/tempera/olej/sololit, rozměr 90 x 122 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 951x

Vyvolávací cena:

16.1.2017, 21:15:00

16.1.2017 20:45 3 500 Kč