Čas na serveru 13:48:08

Oldřich Cihelka
Zrcadlení

Id: 121007

Zrcadlení

  •  / Zrcadlení / Oldřich Cihelka

olej/plátno/deska, rozměr 53 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2029x

Vyvolávací cena:

6 501