Čas na serveru 21:21:00

Oldřich Eichler
Čas radosti

Id: 26603

Čas radosti

  •  / Čas radosti / Oldřich Eichler

olej/plátno, rozměr 34 x 34 cm, značeno autorovou značkou vlevo nahoře, signováno na zadní straně obrazu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1838x

Vyvolávací cena:
1 800

19 500