Čas na serveru 04:16:47

Oldřich Eichler
Jarní motiv červený

Id: 49601

Jarní motiv červený

  •  / Jarní motiv červený / Oldřich Eichler

olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno vlevo nahoře, signováno na zadní straně, datováno 90, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2220x

Vyvolávací cena:

8 000