Čas na serveru 23:35:30

Oldřich Eichler
Jarní motiv zelený

Id: 49602

Jarní motiv zelený

  •  / Jarní motiv zelený / Oldřich Eichler

olej/plátno, rozměr 43 x 43 cm, značeno vlevo nahoře, signováno na zadní straně, datováno 90, drobné kapičky na malbě, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2025x

Vyvolávací cena:

8 000