Čas na serveru 05:17:10

Oldřich Eichler
Naděje

Id: 315702

Naděje

  •  / Naděje / Oldřich Eichler
  •  / Naděje / Oldřich Eichler
  •  / Naděje / Oldřich Eichler

olej/plátno, rozměr 41 x 41 cm, značeno a datováno na zadní straně s popisem, na přední straně značka autora, oděrky na rámu

zobrazeno: 1366x

Vyvolávací cena:

9 000