Čas na serveru 00:05:04

Oldřich Eichler
Situace

Id: 464604

Situace

  •  / Situace / Oldřich Eichler
  •  / Situace / Oldřich Eichler
  •  / Situace / Oldřich Eichler

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 30 x 25 cm, značeno vlevo nahoře, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 477x

Vyvolávací cena:

8 000