Čas na serveru 23:36:54

Oldřich Eichler
Svatozář

Id: 464603

Svatozář

  •  / Svatozář / Oldřich Eichler

olej/plátno, rozměr 30 x 28 cm, značeno vlevo nahoře, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 367x

Vyvolávací cena:

4.12.2023, 20:12:00

17.11.2023 20:05 5 000 Kč