Čas na serveru 10:26:29

Oldřich Farský
Zamrzlý přístav

Id: 84907

Zamrzlý přístav

  •  / Zamrzlý přístav / Oldřich Farský

olej/plátno, rozměr 60 x 78 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, promáčklé plátno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4027x

Vyvolávací cena:
800

12 500