Čas na serveru 15:26:43

Oldřich Hlavsa
Cesta ke Stachům od Vimperka

Id: 2395

Cesta ke Stachům od Vimperka

  •  / Cesta ke Stachům od Vimperka / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 64 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno 931, poškozena malba, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2184x

Vyvolávací cena:
2 200

2 700