Čas na serveru 23:23:18

Oldřich Hlavsa
Cesta s povozem

Id: 713

Cesta s povozem

  •  / Cesta s povozem / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 50 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, uvolněné plátno, novodobý rám, původní stav

zobrazeno: 2985x

Vyvolávací cena:
7 500