Čas na serveru 23:49:21

Oldřich Hlavsa
Chalupy v zimě

Id: 864

Chalupy v zimě

  •  / Chalupy v zimě / Oldřich Hlavsa

olej/plátno/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno vpravo dole Hlavsa, obraz odborně vyčištěn, rám nevhodně zrestaurován

zobrazeno: 3132x

Vyvolávací cena:

9 500