Čas na serveru 06:52:04

Oldřich Hlavsa
Hluboký sníh

Id: 50713

Hluboký sníh

  •  / Hluboký sníh / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 33,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3449x

Vyvolávací cena:

10 000