Čas na serveru 12:54:41

Oldřich Hlavsa
Krkonoše

Id: 403805

Krkonoše

  •  / Krkonoše / Oldřich Hlavsa
  •  / Krkonoše / Oldřich Hlavsa
  •  / Krkonoše / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1980x

Vyvolávací cena:

17 500

Účastníci: 18