Čas na serveru 00:07:31

Oldřich Hlavsa
Lesní pěšina

Id: 171203

Lesní pěšina

  •  / Lesní pěšina / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 49 x 61 cm, nesignováno, poškozený původní rám s původním štítkem

zobrazeno: 1812x

Vyvolávací cena:
1 800

13 500