Čas na serveru 22:08:52

Oldřich Hlavsa
Léto na potůčku

Id: 217601

Léto na potůčku

  •  / Léto na potůčku / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 9006x

Vyvolávací cena:
4 800

43 000

Příhozy: 48