Čas na serveru 00:16:43

Oldřich Hlavsa
Na poli

Id: 217602

Na poli

  •  / Na poli / Oldřich Hlavsa
  •  / Na poli / Oldřich Hlavsa
  •  / Na poli / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 10136x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 51