Čas na serveru 06:50:07

Oldřich Hlavsa
Potok s vrbami

Id: 166502

Potok s vrbami

  •  / Potok s vrbami / Oldřich Hlavsa

olej/plátno/karton, rozmr 33 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2403x

Vyvolávací cena:

15 500