Čas na serveru 01:57:52

Oldřich Hlavsa
Potůček

Id: 428

Potůček

  •  / Potůček / Oldřich Hlavsa
  •  / Potůček / Oldřich Hlavsa
  •  / Potůček / Oldřich Hlavsa

olej/plátno/karton, rozměr plátna 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, původní stav

zobrazeno: 37819x

Vyvolávací cena:

22 000