Čas na serveru 07:16:59

Oldřich Hlavsa
Potůček v lese

Id: 609

Potůček v lese

  •  / Potůček v lese / Oldřich Hlavsa

olej/plátno/karton, rozměr plátna 50 x 62 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3739x

Vyvolávací cena:
11 500

16 000