Čas na serveru 23:25:17

Oldřich Hlavsa
Potůček ve sněhu

Id: 100102

Potůček ve sněhu

  •  / Potůček ve sněhu / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, lokálně popraskaná malba, dekorativně adjustováno, mírně poškozený rám, původní stav,

zobrazeno: 1883x

Vyvolávací cena:
2 800

18 000

Příhozy: 49