Čas na serveru 00:33:43

Oldřich Hlavsa
Stavení pod stromy

Id: 448

Stavení pod stromy

  •  / Stavení pod stromy / Oldřich Hlavsa

olej/překližka, rozměr malby 54 x 59 cm, signováno vlevo dole, uvolněno v rámu, rám drobně poškozený, původní stav

zobrazeno: 2827x

Vyvolávací cena:

26.8.2013, 20:00:00

26.8.2013 9:45 2 500 Kč