Čas na serveru 00:37:43

Oldřich Hlavsa
Ve vrbičkách

Id: 256701

Ve vrbičkách

  •  / Ve vrbičkách / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba (dírka), oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto

zobrazeno: 3477x

Vyvolávací cena:

53 000

Příhozy: 54