Čas na serveru 04:12:29

Oldřich Hlavsa
Žena v parku

Id: 363

Žena v parku

  •  / Žena v parku / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr plátna v rámu 50 x 70 cm, nesignováno, potvrzení autorství na zadní straně manželkou, drobně olámaný rám, původní stav

zobrazeno: 3386x

Vyvolávací cena: