Čas na serveru 01:00:23

Oldřich Homoláč
Dívka u rozkvetlého keře

Id: 298201

Dívka u rozkvetlého keře

  •  / Dívka u rozkvetlého keře / Oldřich Homoláč

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 41 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 3936x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 60