Čas na serveru 11:10:14

Oldřich Homoláč
Dívka u rozkvetlého keře

Id: 298201

Dívka u rozkvetlého keře

  •  / Dívka u rozkvetlého keře / Oldřich Homoláč

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 41 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1720x

Vyvolávací cena:

15 500

2021,04-1,26,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu