Čas na serveru 10:19:48

Oldřich Kerhart
Dívky u stolu

Id: 232202

Dívky u stolu

  •  / Dívky u stolu / Oldřich Kerhart

olej/sololit, rozměr 35 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2173x

Vyvolávací cena:

63 000

Příhozy: 76