Čas na serveru 15:55:53

Oldřich Kerhart
Jaro u Brandýsa

Id: 303003

Jaro u Brandýsa

  •  / Jaro u Brandýsa / Oldřich Kerhart

olej/deska, rozměr 57 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně výstavní štítek Umělecké besedy, novodobě rámováno

zobrazeno: 1244x

Vyvolávací cena:

30 500