Čas na serveru 04:04:08

Oldřich Kerhart
Plachetnice ve větru

Id: 232716

Plachetnice ve větru

  •  / Plachetnice ve větru / Oldřich Kerhart

olej/plátno, rozměr 71,5 x 93 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno,po

zobrazeno: 1342x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 51