Čas na serveru 03:25:35

Oldřich Kerhart
Říční zátočina

Id: 300401

Říční zátočina

  •  / Říční zátočina / Oldřich Kerhart

olej/deska, rozměr viditelný 29 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 619x

Vyvolávací cena:

9 000