Čas na serveru 03:35:15

Oldřich Kerhart
Senoseč

Id: 646

Senoseč

  •  / Senoseč / Oldřich Kerhart
  •  / Senoseč / Oldřich Kerhart
  •  / Senoseč / Oldřich Kerhart

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2729x

Vyvolávací cena:
7 000

9 000